bramki obrotowe

Kołowrotki przejścia służą do zwiększenia bezpieczeństwa w obiekcie. Montowane są, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest kontrola dostępu osób.
Najczęściej montowane są kołowrotki trójramienne, które wraz z barierkami wygradzającymi wydzielają strefy, do których wejść mogą tylko osoby posiadające uprawnienia dostępu. 

Jeżeli kołowrotki skonfigurowane są z systemem przeciwpożarowym to w momencie alarmu ramiona kołowrotka samoczynnie opadają, umożliwiając szybką ewakuację.  Kołowrotki najczęściej montowane są w miejscach użyteczności publicznej (takich jak lotniska, metra, banki, obiekty sportowe), a także przy wejściu do firm czy hal produkcyjnych. 

Bardzo ważne jest odpowiednie zaplanowanie strefy wejścia. Najczęściej popełnianymi błędami na etapie planowania są przecinające się ciągi komunikacyjne, brak dróg ewakuacji czy błędne obliczenie przepustowości. Aby najlepiej dobrać kołowrotek należy więc przede wszystkim ocenić ile osób będzie przez niego przechodziło.  Kołowrotki mogą współpracować z innymi systemami: - rejestracji czasu pracy - kontroli dostępu - systemem p. poż.

tripody

Inteligentne, kompaktowe, bezpieczne, funkcjonalne niewielkie wymiary.

Twister to trójramienna bramka obrotowa, niezmiernie wszechstronna i wytrzymała, która z łatwością zaspokoi wszelkie wymagania kontroli i selekcji natężonego ruchu pieszych.

więcej informacji na: www.came.pl

Stile One PSMM02.

Tripod Stile One jest dwukierunkowy i selektywny, co oznacza, że pozwala na przejście tylko jednej osobie w wybranym kierunku. Po otrzymaniu polecenia tripod wykonuje wstępny obrót, aby zasygnalizować gotowość do otwarcia przejścia. Gdy tylko użytkownik popchnie ramię, urządzenie zakończy pełen obrót i powróci do pozycji wyjściowej w oczekiwaniu na nowe polecenie przejścia.

ZOBACZ WIĘCEJ

Tripod Twister PST004

Elektromechaniczny kołowrót dwukierunkowy wykonany z satynowanej stali AISI 304, wyposażony w płytę elektroniczną, strzałki LED wskazujące kierunek przejścia z wyświetlaczem, semafory boczne, system opadania ramienia i hamulec hydrauliczny.

ZOBACZ WIĘCEJ

bramka obrotowa xvia.

Innowacyjny kołowrót napędzany przeznaczony dla selekcji dostępu w strefach o dużym natężeniu ruchu. Wykonany ze stali nierdzewnej jest szczególnie wskazany na dworcach kolejowych lub morskich, na przystankach podziemnej kolejki, w obiektach sportowych i we wszystkich innych przypadkach, gdzie istnieje konieczność optymalizacji ruchu pieszych na wejściu i przy wyjściu z obiektów. Twister light to niezmiernie wszechstronne i wytrzymałe urządzenie, które z łatwością zaspokoi wszelkie wymagania kontroli i selekcji ruchu pieszych. Może być instalowany w każdym miejscu - także w obiektach, w których przepływ jest bardzo duży, np. stadiony sportowe, dworce i stacje podziemnej kolejki, instytucje publiczne i centra sportowe. Sterowany integrowaną płytą elektroniczną jest perfekcyjnie kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi systemami kontroli dostępu.

ZOBACZ WIĘCEJ